Drzwi Gerda Premium 60

Drzwi Gerda do mieszkań 2020

Kolejnym nowym modelem w roku 2020 będą drzwi Gerda Premium 60. Idealne połączenie najwyższej klasy antywłamaniowej z perfekcyjną izolacyjnością akustyczną. Jak wszystkie nowe modele Gerda na 2020r, można je skonfigurować według swoich potrzeb. Dostępne są trzy klasy antywłamaniowości, RC2, RC3 oraz najwyższa klasa RC4. To samo dotyczy drzwi cichych. Izolacyjność akustyczną mamy w standardzie na poziomie 43dB. Dzięki pakietowi ELITE, możemy ją podwyższyć, aż do 47dB.

Drzwi Gerda Premium 60

W standardzie drzwi metalowych, otrzymamy ościeżnicę z uszczelką oraz wizjerem szerokokątnym. Bogaty wybór okuć (szyldy, klamki) pozwala dopasować wygląd do swoich preferencji. Jak wcześniej wspomniałem, model dostępny jest z pakietem ELITE. Są to wymienne panele, które możemy w zależności od chęci lub potrzeby, wymienić w każdym momencie. Premium 60 dostępny jest również w dwóch opcjach przeciwpożarowych, EI30 oraz EI60.

Wyposażenie drzwi Premium 60

W standardzie otrzymamy, skrzydło o izolacyjności akustycznej 43dB wraz z ościeżnicą z uszczelką. Dodatkowo zawiasy regulowane 3D z osłonkami. Próg laminowany z uszczelką, komplet okuć z ochroną wkładki głównej. Zaletą jest też wizjer szerokokątny. Do wyboru klamki BLOK, BERGEN, OSLO oraz wkładka główna w klasie 5, w systemie jednego klucza.

Za dopłatą, mamy też wyposażenie dodatkowe. W skład wchodzi pakiet zwiększenia bezpieczeństwa RC3 lub RC4. W przypadku potrzeby drzwi szerokości ponad standard, możemy zamówić szerokość 100E. Próg norweski, wizjer elektroniczny to dodatkowe możliwości. Możemy w razie potrzeby skrócić skrzydło lub zamówić je dwukolorowe. Z ciekawszych rozwiązań, dodatkowo możemy wybrać wkładki w klasie 6, w systemie jednego klucza (tylko w klasie RC4) i pakiet ppoż z samozamykaczem zintegrowanym EI30/EI60.

Budowa drzwi Gerda Premium 60

Gerda w swoich produktach do mieszkań w blokach, na pierwszym miejscu stawia na bezpieczeństwo. Specjalnie opracowana konstrukcja pogrubionego, hartowanego pręta stalowego chroniącego przed włamaniem je zapewnia. Dodatkowo specjalne wypełnienie zapewniające dobry komfort akustyczny. Wizjer szerokokątny w standardzie o bardzo dobrych parametrach optycznych. Drzwi PREMIUM oferowane są również z pakietem przeciwpożarowym.

Model drzwi Gerda Premium 60, dostępny jest w szerokościach 80N, 80, 90, 90E oraz 100E wspomniany wcześniej. Skrzydło ma, aż 12 punktów ryglowania, co zabezpiecza skrzydło przed wyważeniem. Drzwi Gerda posiadają również certyfikat IMP (Instytut Mechaniki Precyzyjnej). Konstrukcja posiada również nowe parametry, nazwane: anty przewiercanie i antybumping. Do drzwi otrzymamy pięć kluczy i w zależności od wyboru opcji certyfikat dla firm ubezpieczeniowych.

Wygląd i kolorystyka.

Klasyczny, sprawdzony wygląd drzwi, został wzbogacony o nową kolorystykę, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Poniżej prezentuję wizualizację nowych kolorów i wzór drzwi Premium 60.

 

 

Jak widać, nowe kolory: krzem, kwarc czy marmur, prezentują się znakomicie. A pozostała kolorystyka bez problemu wpisze się w wystrój mieszkania. Zapewne też bez problemu dopasujemy drzwi od zewnątrz do charakteru klatki schodowej. Możliwość wyboru drzwi z różną okładziną po obu stronach jest również w kreacji wyglądu mieszkania, rewelacyjną opcją.

Podsumowanie.

Nowe podejście do wyboru drzwi do mieszkania jest doskonałe. Moim zdaniem z jednej strony ograniczenie ilości modeli, a z drugiej szeroka gama opcji dodatkowych spełni oczekiwania wszystkich klientów. Model drzwi Gerda Premium 60, możemy wybrać już od miejsc, w których istnieje minimalne zagrożenie na włamanie. Możemy też mieszkanie zabezpieczyć w najwyższej klasie antywłamaniowej RC4. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa mamy do wyboru dwie opcje drzwi przeciwpożarowych. Szeroki wybór kolorystyczny, też będzie pomocnym w doborze drzwi do architektury klatki schodowej i do samego wystroju wnętrza mieszkania.

W najbliższym czasie, dostępne będą przykładowe modele Premium 60, w naszym salonie w Warszawie. Znajdziesz nas na ulicy Sarmackiej 20a lok. 123 róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza. Nasi pracownicy uzupełnią też Twoją wiedzę na temat możliwości wyboru drzwi do mieszkania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. W najbliższym czasie uzupełnimy nasze sklepy internetowe o nowe modele drzwi Gerda. I jak zawsze zapraszamy do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym.

W następnym wpisie, zapoznam Cię z kolejnym nowym modelem marki Gerda na rok 2020. Zapraszam.