Drzwi Gerda Star 60

Drzwi Gerda do mieszkań 2020

Tak jak zapowiadałem, opiszę tu szczegółowo nowe drzwi Gerda Star 60. Model zostanie wprowadzony na początku roku 2020. Będzie to jedna z trzech propozycji Gerda. Trzy modele zastąpią wszystkie stare drzwi metalowe do mieszkań w blokach. W następnych wpisach skupię się na pozostałych nowościach.

Drzwi Gerda Star 60

Star 60, to model o klasycznej, niezawodnej konstrukcji. Zapewnia najwyższe parametry antywłamaniowe. Sprawdzi się doskonale u klientów, którzy cenią najwyższe bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem jest ich wysoka izolacyjność akustyczna. Są to drzwi ciche w standardzie posiadające izolacyjność akustyczną na poziomie 43dB. Świetnie odizolują mieszkanie od hałasów z klatki schodowej. W modelu drzwi  Star 60, zamontowana jest opatentowana wkładka GERDA RIM 6000 gwarantującą niepowtarzalność (4 miliardy kombinacji) kodu klucza. Doskonała wkładka firmy GERDA jest montowana tylko w drzwiach z serii STAR 60. Konstrukcja, to pancerna kratownica z wzmocnionych ceowników i prętów hartowanych. Dodatkowo przed włamaniem chroni 12 ruchomych punktów ryglowania. W pionie i poziomie. Całość uzupełniają doskonałe szyldy i klamki z linii TECHNO. Całość wykończona jest ozdobnymi okładzinami w bogatym wzornictwie i kolorystyce.

 

Wyposażenie drzwi Gerda

W podstawowej wersji tego modelu znajdziemy między innymi, 43dB izolacyjności akustycznej. Dodatkowo ościeżnicę z uszczelką, regulowane zawiasy wspomagające precyzyjny montaż. Próg laminowany, zabezpieczony uszczelką, komplet okuć z wkładką ochronną, wizjer o szerokim kącie. Okucia, klamki TECHNO oraz wkładkę główną w 5 klasie zabezpieczeń.

Wyposażenie dodatkowe, za dopłatą to między innymi, próg norweski, rozmiar 100E. Możemy również wybrać wizjer elektroniczny oraz wkładkę dodatkową w najwyższej 6 klasie bezpieczeństwa. Drzwi Gerda Star 60 w opcji dodatkowej to również, wersja dwukolorowa, możliwość skrócenia skrzydła czy też pakiet Elite, wymienne panele. W opcji ostatniej, uzyskujemy izolacyjność akustyczną na poziomie, aż 47dB. Bez względu na warunki na klatce schodowej, zapewni nam to ciszę w mieszkaniu. Wracając do pakietu Elite. Drzwi typu panelowego mają skrzydło o konstrukcji wielowarstwowej ze stalowym korpusem skrzynkowym i wymiennymi z obu stron okładzinami. Doskonale się sprawdzają, a dzięki możliwości wyboru paneli, można nadawać im zróżnicowany charakter wizualny. Panele mocuje się do stalowego korpusu, a ich zastosowanie zapewnia dodatkową wytrzymałość i usztywnienie skrzydła. Na życzenie Klienta panele od strony zewnętrznej i wewnętrznej mogą różnić się kolorem. A w przypadku uszkodzenia mechanicznego paneli, można je w łatwy sposób wymienić.

Charakterystyka drzwi Gerda Star 60

Poniżej wizualizacja budowy drzwi i krótki opis.

budowa drzwi Gerda Star 60

Na schemacie powyżej, widzimy konstrukcję nowego modelu Gerda. Jak widać, jest to solidna konstrukcja drzwi antywłamaniowych, zaopatrzona w doskonałe wyposażenie. Kratownica i pręty dają najwyższe bezpieczeństwo, a bezfreonowa pianka poliuretanowa, doskonałą dźwiękoszczelność. Widzimy również unikatowy zamek główny w klasie 7 z 12 ruchomymi ryglami. Pomocnicze zamki górny i dolny sterowane z poziomu wkładki w zamku głównym. Wzmocnione zawiasy trójdzielne z blokadą demontażu i estetycznymi osłonkami. Wzmocnione rygle poziome strony zawiasowej sterowane wkładką zamka głównego. Stałe bolce przeciwwyważeniowe w metalowych osłonkach. Dla uatrakcyjnienia drzwi, Gerda dodała nowe kolory w pakiecie Elite. Krzem, marmur, hematyt oraz kwarc. Gerda Star 60, posiada również klasyfikację przeciwpożarową. Skrzydła występują w szerokościach: 80N, 80, 90, 90E oraz 100E za dopłatą. Star 60, posiada certyfikat IPM (Instytutu Mechaniki Precyzyjnej). Do wyboru szyldy w kolorach nikiel satynowy i chrom matowy. Przy zakupie drzwi, w standardzie otrzymamy również 5 kluczy.

Kolorystyka i wygląd Star 60.

Podsumowanie.

Jak widać, model Star 60, prócz doskonałych walorów technicznych posiada wiele innych zalet. Podstawową, jest możliwość dowolnej konfiguracji wyglądu. Możemy drzwi te również dodatkowo zabezpieczyć. Dzięki panelom, możemy podnieść izolacyjność akustyczną do poziomu, aż 47 dB. Jeżeli zależy nam na ciszy, to nie znajdziemy bardziej cichych drzwi na rynku o tak doskonałych właściwościach. Kolorystyka jest tu również ważnym atutem. Szeroka gama kolorów z pewnością pozwoli dopasować drzwi do wystroju mieszkania. A możliwość zamówienia w dwu kolorach, jest atrakcyjnym urozmaiceniem.

W najbliższym czasie zobaczysz ten model w naszym sklepie w Warszawie. W momencie rozpoczęcia sprzedaży, będzie on dostępny na naszych stronach w sklepach internetowych oraz w Warszawskim salonie. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.