DRZWI ZEWNĘTRZNE

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Gerda. Jest to ważna informacja, gdyż dzięki uprzywilejowanej pozycji w firmie Gerda, zyskują Państwo szybszą realizację zamówień oraz profesjonalne wsparcie. Dodatkowo w sytuacjach awaryjnych, dysponujemy ogromną ilością drzwi od ręki, które jesteśmy w stanie zamontować praktycznie natychmiast, kwestia umówienia ekipy montażowej lub mogą Państwo przeprowadzić montaż samodzielnie / w innej firmie.

Drzwi wejściowe Gerda.

Dlaczego warto kupić drzwi Gerda? Jest to chyba najbardziej rozpoznawana marka drzwi wejściowych o tak dobrej renomie i stabilnej pozycji na rynku. Drzwi wejściowe Gerda cechuje trwałość, solidna, bezpieczna konstrukcja oraz wysokie parametry, które można dobrać w zależności od zastosowania. Podstawową kwestią przy wyborze drzwi jest ich zastosowanie.Przeważnie drzwi w bloku wymagają wyższych parametrów izolacyjności akustycznej oraz lepszego bezpieczeństwa. Inaczej się ma sytuacja w domach jednorodzinnych, tu liczą się parametry izolacyjności termicznej, w zależności od usytuowania budynku również zabezpieczenie. Produkty dzielą się na dwie grupy podstawowe, drzwi do domów i do mieszkań, dalszy podział prezentujemy poniżej.

Drzwi zewnętrzne do domu.

Gerda przygotowała szeroki wachlarz drzwi, które idealnie spełniają wymogi w miejscu, którym mają być zastosowane. Drzwi do domu dzielą się na grupy, do których należy NTT Revo, TT Optima oraz drzwi panelowe.

NTT Revo, to drzwi, których głównymi zaletami są, doskonałe parametry izolacyjności termicznej i nowoczesny wygląd. Izolacyjność termiczna przekłada się na komfort zamieszkiwania domu, w którym nie występuje tzw efekt podwiewania z zewnątrz, a to również przekłada się na niższe zużycie energii cieplnej, co korzystnie wpływa na zasobność portfela. Parametry techniczne, dokładnie opisujemy w naszym sklepie. Ogólnie, są to drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają one wysoką odporność na codzienną eksploatację i działania czynników atmosferycznych. Poniżej kilka przykładowych modeli:

TT Optima, to drzwi, dedykowane do domów. Charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej, jak powyższe modele, a dodatkowo akustycznej. Dzięki zastosowaniu ościeżnicy PERFOTHERM, pogrubionej blachy poszycia skrzydła drzwi oraz zastosowaniu wypełnienia skrzydła materiałami dźwiękochłonnymi i izolacyjnymi, drzwi zapewniają w domu ciszę. Dodatkowym atutem jest aspekt wyglądu, nowoczesne tłoczenie blachy pozwoliło na wykonanie ozdobnych insertów, które dają nietuzinkowy wygląd drzwi. Przykłady poniżej:

Drzwi panelowe, to metalowe o solidnej konstrukcji drzwi zewnętrzne. Charakteryzuje je solidna i wytrzymałą konstrukcja, która przekłada się na niezawodność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Posiadają również świetne parametry izolacyjności termicznej. Dzięki zastosowaniu technologii mocowania paneli, firma oferuje ogromną ilość wzorów w atrakcyjnej kolorystyce.  W tej rodzinie drzwi, najważniejszym atutem jest przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu. Pozwala to na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi. Poniżej przykładowe wzory:

Drzwi zewnętrzne do mieszkania.

Mieszkanie winno być naszą twierdzą i ostoją. Od lat symbolem zabezpieczenia mieszkania są metalowe drzwi Gerda. Rzadko kto, nie spotkał się z tak znanymi na naszym rynku modelami jak, drzwi Gerda C lub Gerda S. Ale drzwi zewnętrzne do mieszkania dzielą się na podstawowe dwie grupy, opisane poniżej.

Drzwi metalowe, to najbardziej rozpoznawany produkt firmy Gerda. Jest to grupa drzwi metalowych, które projektowane są już od ponad 20 lat. Doświadczenie to przekłada się na doskonałą konstrukcję i jakość niespotykaną w innych firmach. Charakteryzują się wzmocnieniem stalowymi żebrami i prętami wykonanymi z wysokiej jakości stali co skutecznie chroni przed włamaniem. Konstrukcja zawiasów sprawia, że te drzwi metalowe Gerda, odporne są na zewnętrzne próby demontażu luf siłowego ich sforsowania. Dodatkowym atutem jest szeroka gama modeli i wzorów w bogatej kolorystyce. Poniżej kilka przykładowych zdjęć:

Drzwi panelowe do mieszkań w blokach. Ta grupa produktów Gerda, to drzwi wykonane z materiałów drewnopochodnych, których ozdobne panele mocowane są do stalowych korpusów drzwi. Taka kombinacja zapewnia doskonały wygląd, a parametry bezpieczeństwa są na najwyższym poziomie. Zastosowanie paneli, daje duże możliwości podczas aranżacji mieszkania lub w dopasowaniu wyglądu drzwi w już istniejącym designie. Dokładne opisy każdego modelu, znajdą Państwo na naszej stronie sklepu drzwi-warszawa.com, a poniżej prezentujemy kilka najciekawszych zdjęć:

Powyższe opisy modeli drzwi Gerda, są jedynie ogólnym przedstawieniem podstawowych zalet tych produktów. Pełną ich gamę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, salonie w Warszawie. O szczegóły danego produktu, można zapytać drogą telefoniczną lub mailową, zapraszamy.