DRZWI WEWNĘTRZNE

Nasza firma proponuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych, od czołowych polskich producentów. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość materiałów i wykonania oraz gwarancja trwałości. W naszej firmie, mogą Państwo zakupić same drzwi  lub skorzystać z naszej oferty montażu, dzięki któremu obniżymy podatek Vat z 23 na 8 procent, zarówno na produkt i wykonanie usługi.

Co cechuje nasze drzwi i czemu warto je kupić?

Mamy bardzo szeroki wybór modeli, w najmodniejszej kolorystyce. Przykładem są drzwi białe, które od lat są najbardziej popularnymi wśród naszych klientów. Ale wygląd to nie wszystko. Solidne wykonanie, z najwyższej jakości materiałów (tu mogą za przykład posłużyć drzwi pełne) to gwarancja, iż zakup będzie na wiele lat. Dodatkowo, jeżeli zdecydują się Państwo na zakup z montażem, to nie dość, że będzie taniej, to zyskują Państwo jeszcze nasz darmowy serwis gwarancyjny.

Szeroka oferta to nie wszystko. Dla nas najważniejsze jest to, by klient był usatysfakcjonowany zakupem w naszej firmie i nas polecał. Dlatego w naszym salonie, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo na etapie wyboru drzwi. Wbrew pozorom, nie wszystko co ładnie wygląda, sprawdzi się w praktyce. Dlatego warto zapytać eksperta. Poniżej przedstawiamy marki drzwi wewnętrznych, z krótkimi opisami i przykładowymi zdjęciami, naszym zdaniem najładniejszych drzwi. Szczegółowe opisy producentów i większy wybór produktów w linkach.

Porta

To znana polska marka, która na rynku jest już od ponad 25lat. Fabryki Porta, rozmieszczone są w kilku miejscowościach. Charakterystyczną cechą drzwi tego producenta, są projekty oparte o aktualne trendy oraz najwyższe standardy w procesie produkcji. Jakość i bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty uzyskane w  Instytucie Techniki Budowlanej. Ciekawostką są drzwi inwestycyjne, , które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty.

Z naszego doświadczenia, w oparciu o opinię klientów, potwierdzamy, że Porta to w praktyce dobre i solidne drzwi, które można bez wątpienia polecić. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych modeli tej marki, a po więcej zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego:

DRE

To kolejna znana i ceniona polska firma, której produkowane drzwi wewnętrzne, cechuje wysoka jakość i doskonałe wykonanie. Wśród propozycji wzorów DRE, znajdą Państwo drzwi połyskowe, ramowe, płytowe, malowane, składane lub szklane. Dużym powodzeniem cieszą się oczywiście białe drzwi połyskowe, które są do wyboru w kilku modelach i kilkunastu wzorach. Wzory DRE charakteryzuje unikatowe wzornictwo, szczególnie nieregularne formy przeszkleń robią ogromne wrażenie. Poniżej kilka ciekawych, przykładowych wzorów:

Wszystkie modele prezentujemy w naszym sklepie: drzwi-warszawa.com. Zapraszamy.

Pol-Skone

Firma powstała w 1990r i od tamtej pory, stałą się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej. Na ten moment Pol-Skone posiada cztery nowoczesne i w pełni skomputeryzowane fabryki produkcyjne. Wszystkie zakłady produkcyjne znajdują się na terenie naszego kraju. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone cechuje funkcjonalność, estetyka i wysoka jakość wykonania. Firma była wielokrotnie nagradzana w branży. My możemy jako dystrybutor tej marki potwierdzić wysoką satysfakcję naszych klientów, którzy zakupili drzwi Pol-Skone. Poniżej kilka wybranych modeli, resztę mogą Państwo zobaczyć w naszym sklepie, linki powyżej.

Intenso

Firma jest stosunkowo nową, bo 'zaledwie’ trzynastoletnią firmą, lecz prężnie się rozwijającą. Intenso produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez firmę. Podstawowymi celami, są poprawa jakości i skrócenie czasu produkcji.  Są to duże zalety, biorąc pod uwagę średni czas oczekiwania na zamówienie. Z pewnością propozycja marki Intenso Doors spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.

Jeżeli nasuwają się Państwu pytania, zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, przy ulicy Sarmackiej 20a lok. 123 lub kontaktu telefonicznego / mailowego.