DRZWI OD RĘKI

DRZWI ZEWNĘTRZNE OD RĘKI

DZIŚ POMIAR, JUTRO MONTAŻ

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność zaoferować Państwu najbardziej popularne modele drzwi Gerda do mieszkań z naszego stanu magazynowego, bez konieczności oczekiwania. Klientom, którzy nie mogą bądź nie chcą czekać 14 dni na wyprodukowanie drzwi przez fabrykę, proponujemy sprzedaż samych drzwi „od ręki” lub drzwi wraz z usługą montażu w ciągu 48 godzin.
Drzwi Gerda z montażem do 48h.

Oferowane drzwi na stanie magazynowym znajdują się na stronach naszego sklepu. Jednakże stany magazynowe ulegają ciągły zmianom, warto więc skontaktować się z pracownikami naszej firmy w celu ustalenia rodzaju, dostępności i terminu ewentualnego montażu.  Proponowane przez nas drzwi są nowe, objęte pełną gwarancją i w pełni sprawne. W tym momencie posiadamy około stu skrzydeł, które można zakupić natychmiast, a stan magazynowy oscyluje zawsze w granicach tej liczby.

W sytuacji, kiedy nie mogą Państwo czekać kilkunastu a czasem kilkudziesięciu dni na wyprodukowanie pożądanego modelu, możemy pomóc w tej sytuacji.

Prezentowane poniżej drzwi, to najczęściej zamawiane modele metalowych drzwi wzmocnionych i antywłamaniowych, w trzech najbardziej popularnych szerokościach oraz w kilku podstawowych kolorach do wyboru.

DRZWI GERDA WD STANDARD

DRZWI GERDA C STANDARD

DRZWI GERDA S STANDARD

DRZWI GERDA S PREMIUM

Jeżeli są Państwo zainteresowania powyższą ofertą, prosimy o kontakt w celu umówienia się na bezpłatny pomiar.
 
Zamówienia przyjmujemy na nasz całodobowy telefon:22 673-54-32, kom.: 604-456-987

mail: BIURO@drzwi-gerda.com
 

Sklep: 02-972 W-wa, ul. Sarmacka 20A lok. 123 – róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza