Drzwi Gerda Comfort 60

Drzwi Gerda do mieszkań 2020

Drzwi Gerda Comfort 60, to ostatnie opisywane drzwi z nowej kolekcji na 2020r. Największym atutem tego modelu jest niska cena. Kupując ten model, dostaniemy dobre parametry bezpieczeństwa i parametry akustyczne. Dodatkowo, wszystkie drzwi Gerda Comfort 60, są standardowo wyposażone w zamki Premium o wzmocnionych i pogrubionych ryglach. Drzwi są wzmocnione stalowymi prętami, które w wersji podstawowej posiadają klasę RC3. Można ja wyposażyć dodatkowo i uzyskać klasę RC3.

 

Wyposażenie drzwi Gerda Comfort 60

W standardowym wyposażeniu drzwi Comfort 60, otrzymamy dobre parametry i solidną, bezpieczną konstrukcję skrzydła. Skrzydło Comfort w podstawowej wersji, to izolacyjność akustyczna na poziomie 33dB. Dodatkowo przy zakupie otrzymamy, ościeżnicę bezuszczelkową, zawiasy regulowane 3D z osłonkami w kolorze okuć. Próg laminowany z uszczelką i komplet okuć z ochroną wkładki głównej. Wizjer szerokokątny, który się doskonale sprawdza w warunkach mieszkania w bloku. W zestawie możemy liczyć również na wybór klamek Blok, Bergen lub Oslo. I na koniec, wkładkę główną w klasie 5, w systemie jednego klucza.

Z kolei za dopłatą możemy znacznie podwyższyć klasę drzwi. Najbardziej atrakcyjną możliwością jest tu rozszerzenie pakietu zabezpieczeń do poziomu RC3. Prócz podniesienia klasy zabezpieczeń, otrzymasz również certyfikat, uprawniający do otrzymania zniżek w firmach ubezpieczeniowych. Dokupić również możemy między innymi ościeżnicę z uszczelką, próg drewniany norweski. W razie potrzeby, możemy zamówić szerokość drzwi, aż do rozmiaru 100E. Doskonałym rozwiązaniem będzie zakup wizjera elektronicznego. Dla osób wymagających, dostępna jest też wersja drzwi dwukolorowych. W razie potrzeby, możemy za dopłatą skrócić drzwi. Możliwy zakres to 0 – 70mm, co 10mm. Całość dodatkowego wyposażenia możemy uzupełnić o dodatkową wkładkę w 6 klasie, naturalnie w systemie jednego klucza.

Budowa Comfort 60

Poniżej przedstawiam również schemat budowy drzwi Gerda Comfort 60.

budowa Drzwi Gerda Comfort 60

Skrzydło charakteryzuje się specjalnie opracowaną konstrukcją pogrubionego, hartowanego pręta stalowego, chroniącego drzwi przed sforsowaniem. Specjalne wypełnienie zapewniające dobry komfort akustyczny. Antywłamaniowy rygiel pionowy sterowany z zamka głównego (dostępny w klasie RC3. Wizjer szerokokątny w standardzie o bardzo dobrych parametrach optycznych. Na schemacie widzimy również zawiasy z osłonkami, regulowane w trzech płaszczyznach oraz stałe bolce przeciwwyważeniowe. Dodatkowo schemat przedstawia zamek pomocniczy dolny z systemem podwójnych rygli sterowanych z zamka głównego. Dostępne w RC3. Ale też zamek dodatkowy górny w klasie 6 i zamek dodatkowy w klasie 7 z pogrubionymi i wzmocnionymi ryglami.

Konstrukcja jest bez wątpienia solidna i z pewnością będzie dbała o komfort bezpieczeństwa naszego mieszkania. Powyższe parametry zapewniają izolacyjność akustyczną do 42dB, opcjonalnie klasyfikację przeciwpożarową. Drzwi te posiadają również certyfikat IMP – Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Konstrukcja zapewnia również technologię anty przewierceniową i antybumping. Dostępne szerokości tego modelu marki Gerda to: 80N, 80, 90, 90E oraz 100E. W komplecie otrzymamy również komplet 5 kluczy.

 

Podsumowanie.

Reasumując w jednym zdaniu, można by rzec, że są do dobrej jakości drzwi w doskonałej cenie. Ale będąc szczerym, dzięki dodatkowym opcjom i możliwości rozbudowy, nie odbiegają jakością od pozostałych modeli drzwi Gerda na rok 2020. Możliwość zwiększenia klasy odporności na włamanie, istotnej przy zawieraniu ubezpieczeń, jest z pewnością ogromnym atutem. Tak jak podniesienie jakości ciepłoty drzwi. Mamy tu spore możliwości. To, co mi się najbardziej podoba i co cenię w tym modelu to wymienne panele. Jest to szczególnie ważna opcja, gdy drzwi ulegną uszkodzeniu. W takim przypadku, nie musimy ich zmieniać, wystarczy zmienić panel. Jest to spora dogodność i oszczędność na kosztach. A w przypadku kiedy wygląd nam się znudzi, możemy tanim kosztem uzyskać wizualnie, nowe drzwi. Za to właśnie szerokie grono klientów, ceni sobie markę Gerda.

W najbliższym czasie, w naszym salonie przy ulicy Sarmackiej 20a lok. 123 róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza, uzupełnimy ekspozycję o nowe modele na rok 2020. W salonie, nasi pracownicy profesjonalnie zaprezentują nowe drzwi, a w razie pytań, chętnie na nie odpowiedzą. W momencie, kiedy nowe modele będą dostępne w sprzedaży, uzupełnimy nasze sklepy online. Będzie można obejrzeć i zapoznać się z ich specyfikacją. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego.