Witamy na stronach Hermes

Kilka słów o przedsiębiorstwie Hermes

Kiedy powstała firma?

Hermes to doskonały przykład rodzimej firmy o długiej tradycji. Zanim zaczęliśmy sprzedawać drzwi firmy Gerda, działaliśmy na rynku, jako mały zakład usługowo-monterski, zajmujący się fachowym montażem drzwi antywłamaniowych. Były to wczesne lata 90., a zarazem początek transformacji ustrojowej w Polsce. Już wtedy działaliśmy jako partner dla firm Witex oraz Gerda, montując drzwi w lokalach spółdzielczych i deweloperskich.

W 1997 roku otworzyliśmy pierwszy sklep. Początkowo oferowaliśmy jedynie drzwi wejściowe, ale szybko rozszerzyliśmy ofertę o bramy garażowe i okna, a także drzwi wewnętrzne. Zaczęliśmy również magazynować towar na miejscu, tak, aby klienci mogli go od razu kupić. Na przełomie lat 2004 i 2005 trzymaliśmy na stanie ponad 200 sztuk drzwi antywłamaniowych.

Decydując się na zwiększenie skali działalności, zdecydowaliśmy się na otwarcie drugiego sklepu w 2014 roku. Zamieniliśmy go w główny punkt sprzedaży, dużą przestrzeń poświęcając na ekspozycję sprzedawanego towaru. Dzięki temu klienci mogą w komfortowych warunkach podjąć decyzję o zakupie.

Pierwszy sklep stał się magazynem, który służy jako centrum logistyczne dla firmy. To z tego miejsca, towary rozwożone są do sklepów partnerskich. Zastosowana strategia miała na celu skrócić czas oczekiwania na dostawy i zapewnić sprawną obsługę klientów.

Od wielu lat jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym marki Gerda. Wielokrotnie zdobywaliśmy także laury lidera sprzedaży, otrzymując prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Pomoc w realizacji marzeń

Aktywnie wspieramy Fundację Atalaya, pomagając w usamodzielnieniu się młodzieży opuszczającej dom dziecka. Zajmujemy się wykańczaniem tzw. mieszkań treningowych, które nie tylko dają dach nad głową, ale także uczą samodzielności i wychowują.

Dzięki naszym działaniom coraz więcej młodych ludzi dołącza do społeczeństwa, bez obaw o swoją przyszłość i życie w zbiorowości.

Dbałość o komfort i bezpieczeństwo klientów

Firma Hermes dba, aby klienci byli zadowoleni nie tylko z zakupionego produktu, ale także usług serwisowych. Doradzamy w zakresie wyboru naszego asortymentu. Wiemy, że na zaufanie kupujących trzeba sobie zasłużyć. Wielu z konsumentów chętnie dzieli się swoimi opiniami  na naszej stronie internetowej.

Aby umożliwić bezpieczne robienie zakupów, dokładamy starań, aby wdrożyć cyfrowy system pozwalający na zapoznanie się z katalogiem firmy i wybór produktów bez konieczności wychodzenia z domu. To działanie szczególnie istotne teraz, w dobie zagrożenia koronawirusem, skłaniające obywateli do pozostania w domu.