Drzwi białe od ręki.

Drzwi Gerda do mieszkań 2020

Drzwi białe, od kilku lat są najbardziej poszukiwanym produktem branży stolarki otworowej. Jednak bardzo często są sytuacje, gdzie potrzebujemy drzwi na już! Jeżeli się nie orientujesz, to realizacja drzwi na zamówienie trwa od przynajmniej czterech, nawet do ośmiu, dziesięciu tygodni. Wynika to z ogromnej ilości kombinacji, podczas dobierania drzwi wewnętrznych. Zaczynając od szerokości, po kierunek otwierania, stronę i kolorystykę skrzydła. Co czyni niemożliwym, produkcję i magazynowanie takich ilości drzwi.

Charakterystyka białych drzwi od ręki.

Nasza firma posiada ogromne stany magazynowe drzwi zarówno wewnętrznych i zewnętrznych marki Gerda. W ostatnim czasie, w związku z ogromnym zainteresowaniem białymi drzwiami, uzupełniliśmy nasze stany magazynowe o tego typu produkty. Bazując na doświadczeniach naszych klientów, biorąc pod uwagę jakość w stosunku do ceny i ich trwałość, postawiliśmy na markę Profil Doors.

Mimo, iż jest to mniej znany producent na polskim rynku, produkty stają się coraz bardziej popularne i cenione. Drzwi produkowane są w Rosji. Wszystkie drzwi są bezprzylgowe. Wykończone w zależności od modelu okleiną polipropelynową „Renolit” lub wysokiej jakości powierzchni połyskowej. Ostatnia daje niesamowity efekt lakieru w drzwiach białych. Całość wyposażona jest w zamki magnetyczne i zawiasy ukryte znanych włoskich i niemieckich firm. Warto nadmienić, że drzwi skonstruowane są ze wzmocnionej płyty drzwiowej.

Poniżej dwie wizualizacje wybranych białych drzwi, które dostępne są od ręki w naszej firmie, teren Warszawy i okolic.

Na wizualizacji widzimy model Profil Doors L 2.11.

drzwi_białe_od_ręki_L_2.11Seria L, to drzwi ramowe z polerowaną powłoką, opracowaną w Niemczech. Powłoka ta wyróżnia się wysoką jakością powierzchni oraz połysku. Seria zawiera szeroki asortyment drzwi zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej stylistyce. Obecnie kolekcja obejmuje 53 modele w 4 kolorach.

Dane techniczne:
– drzwi bezprzylgowe
– ukryte zawiasy AGB Eclipse -2 szt.
– zamek magnetyczny AGB 190
– wzmocniona płyta drzwiowa
– gęsty plaster miodu o oczku 1 cm
– okładzina o grubości 6mm wykonana z MDF
– wykończone okleiną polipropelynową „Renolit”
– grubość skrzydła – 44mm

 

Profil_Doors_1LKDruga wizualizacja to model Profil Doors LK 1. Kolekcja drzwi płytowych z błyszczącą powłoką, opracowaną w Niemczech. Powłoka ta wyróżnia się wysoką jakością powierzchni oraz połysku. Seria zawiera szeroki asortyment drzwi zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej stylistyce. Obecnie kolekcja obejmuje 17 modeli w 4 kolorach.

Dane techniczne:

– drzwi bezprzylgowe
– ukryte zawiasy Eclipse 2.0 -2 szt.
– zamek magnetyczny AGB 190
– wykończone okleiną polipropelynową „Renolit”
– okładzina o grubości 6mm wykonana z MDF
– grubość skrzydła – 36mm

Jak zamówić drzwi?

Tak jak wcześniej pisałem, dostępność drzwi od ręki jest na terenie Warszawy i okolic. Najdogodniejszym rozwiązaniem, jest umówić się z nami, na bezpłatny pomiar w mieszkaniu i odwiedzić nasz salon. W salonie, przedstawimy na ekspozycji dostępne modele, a podczas pomiaru zweryfikujemy najdogodniejsze rozwiązanie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jak już wybierzemy odpowiednie drzwi, nasza ekipa montażowa zamontuje je w najbliższym, dogodnym terminie. Możesz nas odwiedzić przy ul. Sarmackiej 20a lokal 123 w Warszawie. Zadzwonić pod numer 510 041 362; 604 456 987 lub 22 673 54 32. Zachęcamy również do kontaktu drogą mailową lub poprzez nasz formularz.

 

Podsumowanie.

Mamy nadzieję, że uatrakcyjnienie naszej oferty o białe drzwi od ręki, będzie dla was godnym polecenia udogodnieniem. Z doświadczenia wiemy, że większość naszych klientów, jest zaskoczona faktem tak długiego oczekiwania na produkt. Być może, nasza propozycja jest ograniczona, ale w miarę możliwości dajemy duże pole wyboru drzwi.

Dodatkowo pamiętaj, że możesz u nas zamówić również drzwi najpopularniejszych polskich producentów. Na stronie naszego sklepu internetowego, znajdziesz produkty takich marek jak Porta, Pol Skone, DRE i Intenso. Z tych najpopularniejszych marek, bez problemu wybierzesz model, który spełni wszystkie wymogi i nada nietuzinkowy charakter we wnętrzu twojego mieszkania. Zapraszamy również do konsultacji na temat najnowszych rozwiązań w branży. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą i doradzą, które z nich najlepiej się sprawdzi. Pozostańmy w kontakcie, nie wiadomo kiedy możesz potrzebować naszej fachowej pomocy. Zapraszamy.