NASZ SKLEP

Szanowni Państwo, miło nam przywitać was na stronach naszego sklepu internetowego. Poniżej znajdziecie bogaty wybór drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór okien oraz bram garażowych. Prezentowane produkty zawierają ceny katalogowe, a ich zakup online odbywa się na stronach sklepu: drzwi-warszawa.com. Przekierowanie za pomocą przycisku 'zamówienia’ kieruje bezpośrednio do przeglądanego produktu.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Kategoria zawiera asortyment drzwi Gerda, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Drzwi wejściowe zostały podzielone na zewnętrzne do domów oraz wewnątrz klatkowe stosowane w blokach mieszkalnych.

Drzwi zewnętrzne do domu, to niezwykle solidna konstrukcja, izolacyjność oraz świetna prezentacja.

Drzwi do mieszkań w blokach, charakteryzują się wysokimi parametrami bezpieczeństwa i izolacyjności oraz modnym, ponadczasowym wyglądem.

Zapraszamy poniżej do kategorii, która jest odpowiednia do Państwa potrzeb.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Jako stały element wyposażenia mieszkania nadają mu charakter i są nieodzownym elementem jego wystroju. Drzwi wewnętrzne są jednym z podstawowych produktów, które wybieramy podczas projektowania wnętrza. Drzwi z reguły wymieniamy raz na kilka lat, więc odpowiedni ich dobór będzie istotny na przyszłość. W naszym sklepie posiadamy praktycznie wszystkie wzory i kolory drzwi wewnętrznych, które są dostępne na rynku. Proponujemy Państwu produkty najbardziej znanych polskich marek: Porta, Pol-Skone, DRE oraz Intenso.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

OKNA

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą okien, dwóch największych producentów, marki Abakus i Dobroplast. W naszym sklepie kupisz okna na każdy wymiar.

Najwyższa jakość proponowanych okien, w zależności od potrzeb, zapewnia wysokie parametry izolacyjności oraz bezpieczeństwo. Produkty wykonane są w najnowszej technologii, a szeroki wybór kolorów zapewni możliwość dobrania ich do każdego wnętrza i elewacji budynku. Zapraszamy.

Bramy garażowe Gerda

Bramy garażowe mogą mieć szerokie zastosowanie. Decydują się na nie głównie właściciele posesji prywatnych, ale są wykorzystywane też między innymi przy obiektach przemysłowych. Bramy garażowe segmentowe są popularne z uwagi na łatwość montażu oraz korzystne ceny.
Gerda to wiele lat doświadczeń i ciągłych badań, analiz oraz testów. Naszym głównym celem jest dostarczenie Klientom produktów wytrzymałych, które będą działać bez zarzutu przez długi czas. Tak jest również w przypadku bram do garażu. Z myślą o różnych oczekiwaniach konsumentów przygotowaliśmy dwie odrębne linie produktowe. Jedną z nich jest seria Trend, a drugą Classic. Bramy garażowe Gerda to gwarancja solidnej konstrukcji i korzystnych warunków.