HERMES FRONTPAGE

HERMES - DRZWI WARSZAWA

Nasza firma istnieje już od kilkunastu lat. Mamy stabilną pozycję na terenie Warszawy i okolic. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Gerda, czas realizacji zamówień jest znacząco krótszy, niż w innych firmach. Posiadamy kilka wyspecjalizowanych ekip montażowych, których doświadczenie jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości wykonania usług.

Jesteśmy dostępni 7dni w tygodniu. W przypadku nagłej potrzeby wymiany drzwi, posiadamy duży stan magazynowy i jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż w mniej niż 48h godzin.

Mamy doskonałą opinię wśród szerokiego grona klientów, którzy dzielą się nią w różnych miejscach w sieci i między swoimi znajomymi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji ciągle, nasze telefony odbieramy nawet w nietypowych godzinach.

W naszym własnym magazynie posiadamy dużą ilość drzwi Gerda. Dzięki temu oferujemy montaż w 48 godzin od pomiaru. Jako jedyni posiadamy drzwi Gerda dostępne „od ręki”. Dzisiaj mierzymy jutro montujemy. Usługę montażu drzwi możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Przyjedziemy do Ciebie z katalogami, próbnikami kolorów,  doradzimy, wymierzymy i następnego dnia w profesjonalny sposób zamontujemy.
Jeżeli jednak nie jesteś w stanie wybrać drzwi Gerda na podstawie próbnika kolorów i katalogu to zapraszamy Cię do naszego sklepu. Posiadamy tam duża ekspozycję drzwi zewnętrznych Gerda oraz drzwi wewnętrzne takich marek jak Porta, Intenso, Dre, Poskone.
Adres naszego sklepu – ul. Sarmacka 20 lok. 123 (róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)
W dniu dzisiejszym posiadamy promocję na drzwi zewnętrzne Gerda (wejściowe z klatki schodowej do mieszkania) Tylko dzisiaj dodatkowy rabat na DRZWI GERDA

Drzwi Gerda S 3250 – 350 = 2900 zł.
Drzwi Gerda C 2930 – 430 = 2500 zł.
Drzwi Gerda WD 2460 – 410 = 2050 zł.
DRZWI GERDA WRAZ Z AUTORYZOWANYM MONTAŻEM

Autoryzowany montaż uprawnia Klienta do 24 miesięcznej Gwarancji.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem drzwi prosimy o kontakt w celu umówienia się na bezpłatny pomiar:
Tel: 22 673-54-32 lub 22 611-84-32 numery całodobowe
mail: biuro@drzwi-gerda.com

1. Drzwi Gerda W….

„Rodzina” drzwi Gerda posiadających w swojej nazwie literę W to drzwi wzmocnione (nie posiadają atestu klasy C tylko atest klasy 2). Drzwi przeznaczone do mieszkań w blokach oraz jako drzwi zewnętrzne, wejściowe (odporne na warunki atmosferyczne) do domów jednorodzinnych. Drzwi Gerda W, WD, WDT, WX-10 to modele nieodporne na warunki atmosferyczne, modele WX-20 oraz GWX-20 są odporne na warunki atmosferyczne. Modele W, WD, WDT to drzwi wykonane z blachy pokrytej twardym laminatem drewnopodobnym, chronionym powłoką antyzadrapaniową. Drzwi są w środku wypełnione płyta z twardego styropianu, zapewniającą akustykę na poziomie 31 dB.

Gerda W – model inwestycyjny wyposażony tylko w jedne zamek podklamkowy, drzwi gładkie.
Gerda WD – model wyposażony w drugi, pomocniczy, górny zamek, drzwi gładkie.
Gerda WDT – model z dwoma zamkami identyczny jak model WD, jedyna różnica to występujące na powierzchni drzwi tłoczenie w kształcie Londyn.
Gerda WX-10 model pod względem konstrukcyjnym identyczny jak w/w, różnica polega na tym, że korpus metalowy skrzydła obkładany jest z dwóch stron wymiennym panelem dekoracyjnym. Panel dekoracyjny zwiększa grubość drzwi do 70 mm, dźwiękochłonność oraz izolacje termiczną. Panel może być gładki oraz tłoczony w kilkudziesięciu wzorach.
Gerda WX-20 model również obkładany wymiennymi panelami dekoracyjnym, ale odpornymi na warunki atmosferyczne. Drzwi przeznaczone do domów jednorodzinnych.
Gerda GWX-20 to drzwi odporne na warunki atmosferyczne z 12 rodzajami przeszkleń zapewniającymi doświetlenie chronionego pomieszczenia.

Drzwi antywłamaniowe firmy Gerda opierają swoją konstrukcje na modelach gerda star s i gerda c.

Gerda C to drzwi gładkie, konstrukcja „cetki” jest wykonana ze stali pokrytej laminatem drewnopodobnym. Drzwi posiadają główny, centralny zamek podklamkowy, który rygluje skrzydło do futryny w trzech miejscach (góra, środek, dół) za pomocą 6 ruchomych rygli. Dodatkowo drzwi wyposażone są w górny zamek pomocniczy. Przy każdym z trzech zawiasów znajduje się stały bolec antywyważeniowy. Drzwi posiadają polski atest klasy C oraz europejską 3.
Gerda CT to drzwi pod względem budowy identyczne jak Gerda C, jedyna różnica to tłoczenia dekoracyjne Londyn.
Drzwi Gerda CX-10 pod względem konstrukcyjnym to Gerda C. Skrzydło Gerdy CX-10 jest dodatkowo obkładane wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane w kilku wzorach. Zaletą paneli jest możliwość ich łatwej wymiany oraz zastosowanie różnych paneli po jednej i drugiej stronie drzwi. Grubość skrzydła wynosi 7 cm.
Drzwi Gerda CX-20 to model CX-10 z panelami odpornymi na warunki atmosferyczne. Drzwi zewnętrzne do domków jednorodzinnych.
Drzwi Gerda Star S to najmocniejsze drzwi w ofercie Firmy Gerda. Skrzydło wykonane z blachy 1,25 mm, ryglowane jest do futryny (blacha 1,5 mm.) w 6 miejscach za pomocą 12 ruchomych rygli (3 punkty po stronie klamki oraz ruchomy rygiel przy każdym z trzech zawiasów), dodatkowo przy każdym zawiasie stały bolec antywyważeniowy. Zamek podklamkowy wyposażony jest w wkładke RIM6000 (posiada ona ponad 4 miliardy kombinacji, wkładka klasy C na płaski klucz posiada ok. 180 tys kombinacji). Drzwi wyposażone są w dodatkowy górny zamek z wygodnym pokrętłem od strony chronionego pomiesczenia.
Drzwi Gerda SX-10 pod względem konstrukcyjnym to drzwi Gerda Star s. Konstrukcja dodatkowo obłożona jest wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane. Okładziny tego modelu mogą być wykonane z forniru (naturalne drewno).
Drzwi Gerda SX-20 to nic innego jak drzwi Gerda SX-10 z możliwością wystawienia drzwi na warunki atmosferyczne.
Drzwi Gerda GSX to drzwi Gerda SX-20 z przeszkleniem . Drzwi mimo posiadania szyby posiadają polski atest klasy C oraz 3 europejsą.
Dlaczego warto Kupić drzwi Gerda w firmie Hermes

bardzo szybki pomiar (nawet tego samego dnia)
na pomiarze posiadamy katalog, próbnik kolorów dlatego nie jest konieczna wizyta w sklepie, dzięki temu można zamówić towar i usługę „zdalnie” – nie ruszając sie z domu bez starty czasu (jeżeli Klient chce zobaczyć drzwi gerda w „całości” wtedy niezbędna jest wizyta w naszym punkcie sprzedaży)
szybki montaż zamiówionych drzwi, jest możliwy, ponieważ posiadamy magazyn, który ciągle uzupełniamy o nowe kolory i szerokości
dzięki stanom magazynowym jesteśmy w stanie zamontować drzwi w ciągu 48 godz. od pomiaru (na magazynie posiadamy drzwi gerda przeznaczone do mieszkań w blokach w najbardzie popularnych kolorach i szerokościach)
w naszej firmie montazem drzwi antywłamaniowych zamjmują się monterzy z wieloletnim doświadczeniem, futryny montowaną są za pomocą specjalnych kotew oraz wypełniane w środku betonem
udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi i zakupiony towar
jesteśmy jednym z największych dystrybutorów drzwi antywmaniowych Gerda w Warszawie, posiadającycm własne stany magazynowe

„Od niemal 20 lat GERDA produkuje najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamania zamki. Doświadczenia zdobyte w tej produkcji wykorzystujemy podczas projektowania i produkcji naszych drzwi. Mimo dużych rozmiarów są one wyrobem równie precyzyjnym jak zamki, montowanym z charakterystyczną dla GERDY zegarmistrzowską dokładnością.
Bezustannie modyfikujemy nasze wyroby tak, aby nie dał szans włamywaczom. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz „lepsi” włamywacze nie są w stanie sforsować naszych zabezpieczeń – drzwi i zamków.”
„Unikalne rozwiązania GERDY zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale równi za granicą. Nasze drzwi i zamki są zródem spokoju Klientów m.in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, krajach byej WNP, Niemczech i innych.”

Z poważaniem GERDA