Drzwi wejściowe Gerda

Jako autoryzowany partner handlowy marki Gerda, zachęcamy Państwa do zapoznania się z tą najpopularniejszą firmą na polskim rynku.

Drzwi wejściowe Gerda – charakterystyka

Drzwi wejściowe GerdaTo co wyróżnia drzwi wejściowe Gerda, to najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamania zamki. Doświadczenia zdobyte w tej produkcji wykorzystane zostaje podczas projektowania i produkcji drzwi. Mimo dużych rozmiarów są one wyrobem równie precyzyjnym jak zamki, montowanym z charakterystyczną dla GERDY zegarmistrzowską dokładnością.
Bezustannie modyfikowane wyroby są tak, aby nie dały szans włamywaczom. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz „lepsi” włamywacze nie są w stanie sforsować zabezpieczeń – drzwi i zamków.
Unikalne rozwiązania GERDY zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale równi za granicą. Drzwi wejściowe i zamki są źródłem spokoju Klientów m.in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, krajach byłej WNP, Niemczech i innych.

Drzwi antywłamaniowe firmy Gerda opierają swoją konstrukcje na modelach Gerda star s i Gerda c.

 1. Gerda C to drzwi gładkie, konstrukcja „cętki” jest wykonana ze stali pokrytej laminatem drewnopodobnym. Drzwi posiadają główny, centralny zamek podklamkowy, który rygluje skrzydło do futryny w trzech miejscach (góra, środek, dół) za pomocą 6 ruchomych rygli. Dodatkowo drzwi wyposażone są w górny zamek pomocniczy. Przy każdym z trzech zawiasów znajduje się stały bolec antywyważeniowy. Drzwi posiadają polski atest klasy C oraz europejską 3.
 2. Gerda CT to drzwi pod względem budowy identyczne jak Gerda C, jedyna różnica to tłoczenia dekoracyjne Londyn.
 3. Drzwi Gerda CX-10 pod względem konstrukcyjnym to Gerda C. Skrzydło Gerdy CX-10 jest dodatkowo obkładane wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane w kilku wzorach. Zaletą paneli jest możliwość ich łatwej wymiany oraz zastosowanie różnych paneli po jednej i drugiej stronie drzwi. Grubość skrzydła wynosi 7 cm.
 4. Drzwi Gerda CX-20 to model CX-10 z panelami odpornymi na warunki atmosferyczne. Drzwi zewnętrzne do domków jednorodzinnych.
 5. Drzwi Gerda Star S to najmocniejsze drzwi w ofercie Firmy Gerda. Skrzydło wykonane z blachy 1,25 mm, ryglowane jest do futryny (blacha 1,5 mm.) w 6 miejscach za pomocą 12 ruchomych rygli (3 punkty po stronie klamki oraz ruchomy rygiel przy każdym z trzech zawiasów), dodatkowo przy każdym zawiasie stały bolec antywyważeniowy. Zamek podklamkowy wyposażony jest w wkładkę RIM6000 (posiada ona ponad 4 miliardy kombinacji, wkładka klasy C na płaski klucz posiada ok. 180 tys kombinacji). Drzwi wyposażone są w dodatkowy górny zamek z wygodnym pokrętłem od strony chronionego pomieszczenia.
 6. Drzwi Gerda SX-10 pod względem konstrukcyjnym to drzwi Gerda Star s. Konstrukcja dodatkowo obłożona jest wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane. Okładziny tego modelu mogą być wykonane z forniru (naturalne drewno).
 7. Drzwi Gerda SX-20 to nic innego jak drzwi Gerda SX-10 z możliwością wystawienia drzwi na warunki atmosferyczne.
 8. Drzwi Gerda GSX to drzwi Gerda SX-20 z przeszkleniem . Drzwi mimo posiadania szyby posiadają polski atest klasy C oraz 3 europejską.

Dlaczego warto Kupić drzwi Gerda w firmie Hermes

 1. bardzo szybki pomiar (nawet tego samego dnia)
 2. na pomiarze posiadamy katalog, próbnik kolorów dlatego nie jest konieczna wizyta w sklepie, dzięki temu można zamówić towar i usługę „zdalnie” – nie ruszając sie z domu bez starty czasu (jeżeli Klient chce zobaczyć drzwi Gerda w „całości” wtedy niezbędna jest wizyta w naszym punkcie sprzedaży)
 3. szybki montaż zamówionych drzwi, jest możliwy, ponieważ posiadamy magazyn, który ciągle uzupełniamy o nowe kolory i szerokości
 4. dzięki stanom magazynowym jesteśmy w stanie zamontować drzwi w ciągu 48 godz. od pomiaru (na magazynie posiadamy drzwi Gerda przeznaczone do mieszkań w blokach w najbardziej popularnych kolorach i szerokościach)
 5. w naszej firmie montażem drzwi antywłamaniowych zajmują się monterzy z wieloletnim doświadczeniem, futryny montowaną są za pomocą specjalnych kotew oraz wypełniane w środku betonem
 6. udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi i zakupiony towar
 7. jesteśmy jednym z największych dystrybutorów drzwi antywłmaniowych Gerda w Warszawie, posiadającym własne stany magazynowe.

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych wzorów drzwi Gerda, więcej na naszych stronach sklepu i w salonach w Warszawie.