DRZWI PORTA

Porta KMI POLAND, powstałą ponad ćwierć wieku temu. Jest to firma, która specjalizuje się głównie w produkcji drzwi wewnętrznych. Od początku istnienia, drzwi Porta charakteryzuje dynamiczny rozwój. Jest to czołowy producent na naszym rynku, którego produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do mieszkania, warto zapoznać się z bogatą ofertą tej marki.

LAKIEROWANE

Drzwi prezentowane w tym rozdziale to jedne z najmodniejszych rozwiązań w tym sezonie, gdzie królują drzwi lakierowane na bardzo popularny kolor biały. Jesteśmy przekonani, że ci z Państwa którzy poszukują białych drzwi lakierowanych w najwyżej jakości, znajdą wśród tych kolekcji swój wymarzony model.

lista produktów

OKLEINA NATURALNA

Drzwi w naturalnej okleinie to produkty dla szerokiego grona wymagających klientów, dla których wdzięk natury jest podstawową wartością estetyczną. Różnorodność i indywidualizm są bardzo poszukiwanymi cechami produktu.

lista produktów

PŁYTOWE

Szeroki wachlarz produktów dostępnych w ofercie FIRMY Porta, sprawi, że każdy z Państwa bez trudu odnajdzie drzwi dla siebie. Różne kolekcje (Porta Decor, Porta Nova, Porta Focus) style, typy oklein i kolorystyka dają wprost nieograniczone możliwości wyboru.

lista produktów

RAMIAKOWE

Kolekcja drzwi ramiakowych wyróżnia się specjalną wielowarstwową konstrukcją z drewna. Wśród tych kolekcji znajdziecie Państwo znane i popularne modele drzwi, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością np. kolekcję drzwi Porta KONCEPT.

lista produktów

OŚCIEŻNICE

Bogata w nietypowe rozwiązania i szeroka oferta ościeżnic Porta z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Dla utrzymania właściwych parametrów charakterystycznych dla drzwi konieczne jest stosowanie kompatybilnej ościeżnicy z oferty Porta.

lista produktów