DRZWI POL-SKONE

Producent drzwi Pol-Skone, jest jednym z najbardziej rozpoznawanych firm stolarki otworowej na naszym rynku. Od wielu lat Pol-Skone dba o najwyższą jakość swoich produktów oraz modny wygląd i nowoczesne rozwiązania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów poniżej.

UNI MAT

Powierzchnia UNI MAT charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni UNI MAT. Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”.

lista produktów

MALOWANE

drzwi POL-SKONE zbudowane są najczęściej z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palet RAL i NCS.

lista produktów

FORNIROWANE

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE lub pokryte naturalnymi okleinami . Na ramiakach pionowych układ usłojenia pionowy, na panelach układ usłojenia poziomy.

lista produktów

ECO TOP i HIGH TOP

Drzwi zbudowane są na bazie ramiaka z wysokiej jakości MDF pokrytego powierzchnią ECO TOP, SILKSTONE. Ramiak usłojenie pionowe, panele poziome. Usłojenie płycin poziome we wzorach W02, W03, W07, W08, pionowe we wzorach W05, W06. Górna i dolna krawędź skrzydła zabezpieczone są okleiną.

lista produktów

LAMISTONE | SILKSTONE | LAMINOWANE


Drzwi zbudowane z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF o powierzchni LAMISTONE, SILKSTONE. Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”.

lista produktów

OŚCIEZNICE

Ościeżnica jest istotnym elementem systemu drzwiowego decydującym o jego funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie. Podstawowym kryterium różnicującym ościeżnice jest ich konstrukcja, która może być stała lub regulowana

lista produktów