Drzwi Gerda do mieszkań 2020

Drzwi Gerda do mieszkań 2020

drzwi GERDA - ciche i bezpieczneNa początku roku, firma Gerda, zmienia swą ofertę drzwi metalowych. Nie będzie to cykliczne dodanie nowych produktów, jak to bywa we wszystkich firmach, lecz swego rodzaju całkowite ‘przegrupowanie’.  Wszystkie najbardziej znane i sztandarowe modele, typu Gerda C i S w wersjach standard czy premium, znikną po ponad dwudziestu latach z rynku! To samo tyczy się pozostałych, znanych modeli Gerda, takich jak, WD Standard i Premium czy CP 30 lub WP 30. Jest to dla nas zaskakująca wiadomość. Jednakże, po zapoznaniu się z nowym podejściem marki do produkcji, naszym zdaniem jest to doskonałe posunięcie, godne naśladowania.

Drzwi Gerda 2020

Drzwi do mieszkań z nowej oferty Gerda, zostały podzielone na trzy modele. W informacji na stronie producenta, możemy przeczytać, iż grupa drzwi metalowych do domu, to wynik ponad dwudziestu lat doświadczenia. Wszystkie drzwi są świetnej konstrukcji. Wzmocnione stalowymi żebrami oraz prętami, wykonanymi z wysokiej jakości stali. Ten rozdaj konstrukcji jest świetnym zabezpieczeniem przed włamaniem. Gerda w standardzie do nowych modeli daje w wyposażeniu zamek główny wraz z dodatkowym marki Gerda. Zamki posiadają najwyższą klasę odporności na włamanie. Konstrukcja zawiasów sprawia, że drzwi Gerda do mieszkań, odporne są na włamanie lub zewnętrzne próby demontażu i siłowego sforsowania. Dodatkowo, dzięki tej przemyślanej konstrukcji, pozwala ona na precyzyjną regulację, gwarantując dobre przyleganie skrzydła drzwi do ościeżnicy.

Drzwi Gerda Star 60

Klasyczny model o niezawodnej konstrukcji, zapewniający najwyższe parametry antywłamaniowe. Gerda Star 60, prócz bezpieczeństwa, zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Są to drzwi ciche. Pancerne zabezpieczenie drzwi o konstrukcji kratownicy z pogrubionych ceowników, pokryte jest atrakcyjnymi okładzinami. Drzwi te charakteryzuje 43dB izolacyjności akustycznej, klasyfikacja przeciwpożarowa. Dodatkowo certyfikat IMP oraz klasa bezpieczeństwa RC4. Poniżej kilka zdjęć drzwi Star 60.

Drzwi Gerda Premium 60

W standardzie skrzydło oferowane jest z ościeżnicą z uszczelką oraz wizjerem szerokokątnym. Bogaty wybór okuć (szyldy, klamki) pozwala dopasować wygląd do swoich preferencji. W standardowym wyposażeniu, dostaniemy ościeżnicę z uszczelką, zawiasy regulowane 3D z osłonkami, próg aluminiowy z uszczelką i inne ciekawe rozwiązania. Drzwi posiadają w standardzie, aż 41dB izolacyjności akustycznej. Poniżej kilka wzorów:

Drzwi Gerda Comfort 60

COMFORT 60 to bezpieczeństwo oraz akustyka w bardzo dobrej cenie. Wszystkie drzwi wyposażone są w zamki PREMIUM o wzmocnionych i pogrubionych ryglach. Do wyboru oddano szeroką gamę kolorów i duży wybór szyldów oraz klamek. Drzwi są wzmocnione stalowymi prętami, które wraz z atestowanymi wkładkami i zamkami tworzą produkt w klasie antywłamaniowości RC2 i RC3. Dodatkowo model Comfort 60 w standardzie posiada 33dB izolacyjności akustycznej, ościeżnicę bezuszczelkową, próg laminowany z uszczelką i kilka innych ciekawych rozwiązań. Poniżej prezentujemy kilka wzorów:

Podsumowanie.

Pomimo wrażenia, że Gerda okroiła swoją ofertę, naszym zdaniem jest to doskonałe posunięcie. Wszystkie trzy modele, dają ogromne możliwości dostosowania zarówno wyglądu, jak i parametrów technicznych do indywidualnych potrzeb klienta. Daje to w efekcie możliwość spersonalizowania produktu do potrzeb i warunków w jakich będzie użytkowany. Zaledwie trzy modele, uzupełniają na rynku, wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne. Dodatkowo bogata ilość wzorów i kolorystyka, spełni zapewne oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wszystkich zainteresowanych nowymi rozwiązaniami marki Gerda, zapraszamy do kontaktu. Wkrótce uzupełnimy naszą ekspozycję w sklepie o nowe modele. W następnych wpisach na naszym blogu, zajmiemy się dokładniej poszczególnymi modelami oraz ich rozwiązaniami. Zapraszam.