DRZWI DRE

Producent drzwi DRE, to jedna z bardziej znanych i popularnych marek na naszym rynku. Historia firmy sięga już ponad ćwierć wieku. Produkty marki DRE cechuje najwyższa jakość wykonania oraz materiałów stosowanych do produkcji drzwi. Całość zamykają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z linią produktów, prezentowaną poniżej, firmy DRE.

POŁYSKOWE

Drzwi połyskowe DRE, pokryte są do wyboru laminatem połyskowym lub Xtreme Matt. Laminat Połyskow to nowoczesne pokrycie o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania. Wzmocnione Anti-Finger-Print, które chroni powierzchnię laminatu przed odciskami palców i śladami tłuszczu.

lista produktów

MALOWANE

Drzwi malowane DRE, to wysokiej jakości produkt, który w procesie produkcji jest gruntowany specjalnym materiałem stanowiącym podkład. Dzięki tej technologii, drzwi są doskonale zabezpieczone i widzimy doskonały wizualny efekt. Wszystkie kolory dobierane są z najnowszymi trendami wystroju wnętrz.

lista produktów

PŁYTOWE

Drzwi płytowe marki DRE to propozycja kilkudziesięciu wzorów drzwi w bogatej gamie modnych kolorów. Drzwi DRE do wyboru w dwóch wariantach, przylgowe i bezprzylgowe. Większość wzorów posiada również przeszklenia, które są wykonane z bezpiecznych szyb hartowanych o grubości 4mm.

lista produktów

RAMOWE

Podstawą budowy drzwi ramowych DRE, jest tak zwany ramiak w zależności od modelu z płyty MDF lub drzewa iglastego. Wypełnienie drzwi stanowi płycina i w zależności od wyboru modelu – przeszklenia. Drzwi pełne pomimo większej wagi charakteryzują się większą izolacyjnością akustyczną.

lista produktów

SZKLANE

Drzwi szklane DRE to przede wszystkim nacisk na bezpieczeństwo. Skrzydło stanowi tafla szklana, z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm, w której znajdują się otwory pozwalające na zamocowanie zawiasów i zamka. Proponowane malowane tafle szklane lub z ceramicznym trwałym nadrukiem cyfrowym robią ogromne wrażenie na oglądającym.

lista produktów

OŚCIEŻNICE

Ościeżnice firmy DRE są dedykowane do skrzydeł drzwi tej marki. Zarówno materiał kryjący i kolorystyka są dopasowane dokładnie do pokryć skrzydeł. Komplet ościeżnic jest wyposażony w uszczelki drzwiowe, zestaw zawiasów, komplet elementów przeznaczonych do zmontowania.

lista produktów