[Hermes]

[Strona główna][Drzwi zewnętrzne][Drzwi wewnętrzne][Okna] [Okna]
[Kontakt]


Katalog GERDA 2011

Katalog drzwi Porta 2011

Drzwi gerda - montaż


dlaczego warto wybrać drzwi gerda
[]Drzwi PORTA


Zakłady produkcyjne drzwi Porta KMI Poland powstały w 1993 roku w Bolszewie bogatej wsi - położonej pod Wejherowem, w odległości 20 km od Trójmiasta. Firma jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.
Wysokie walory estetyczne drzwi Porta powstały dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu przy produkcji drzwi wewnętrznych, interesującego wzornictwa oraz technologii okleinowania brzegów, Firma oferuje szeroki asortyment produkowanych przez siebie wyrobów, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Firma Porta wprowadziła na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań. Między innymi ościeżnicę regulowaną Porta-System opasująca mur, która zmieniła technologię wykończenia pomieszczeń. Porta pozostaje pierwszym na polskim rynku producentem systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej, które spełniają różnorodne specjalistyczne wymogi budowlane takiej jak: norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej. Pomimo tych różnic poszczególne rodzaje drzwi danego systemu są jednolite pod względem wyglądu zewnętrznego i nie różnią się od innych drzwi w pomieszczeniu.
Stały rozwój firma PORTA zawdzięcza ludziom. Załogę przedsiębiorstwa stanowi łącznie w 5 fabrykach około 2000 osób. Są to wykwalifikowani: stolarze, specjaliści obsługi maszyn, kadra technologiczna, projektanci oraz kadra kierownicza.

Tajemnicą znakomitej jakości wyrobów firmy PORTA jest nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy. Nowoczesny park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic.
Rozwój firmy to również stałe inwestycje w hale fabryczne, które spełniają surowe wymogi bhp i p-poż. Wysoka jakościowo próba wyrobów porta jest efektem użytych prefabrykatów i akcesoriów.
Do produkcji stosuje się wysokogatunkowe drewno, zaś wszystkie materiały porta nabywa u znanych światowych dystrybutorów. Nowoczesna technologia to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego.

Podział drzwi Porta - drzwi wewnątrzlokalowe (wewnętrzne, do domu)
Porta CLASSIC
Madryt, Cordoba
Malaga
Sevilla, Toledo
Nova NATURA
Nova NATURA TOP
Natura LINE
Natura TREND
Natura SPACE
Natura KONCEPT
Natura IMPRESS