[Hermes]

[Strona główna][Drzwi zewnętrzne][Drzwi wewnętrzne][Okna] [Okna]
[Kontakt]


Katalog GERDA 2011

Katalog drzwi Porta 2011

Drzwi gerda - montaż


dlaczego warto wybrać drzwi gerda
[]Drzwi POL-SKONE


Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 23 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.
POLSKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.


Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. Ponadto jako jedna z nielicznych w Polsce może pochwalić się międzynarodowym Certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council®) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Wskazuje, że firma spełnia najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Kontynuując wątek ekologiczny należy również wspomnieć o zdobytym tytule "Zielona Marka" - to niezależny certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty, podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.


Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POLSKONE została doceniona nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE "FR" w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Podział drzwi Pol-Skone - drzwi wewnątrzlokalowe (wewnętrzne, do domu)
Wejściowe
-----------
DRZWI WEJŚCIOWE CERBER II
DRZWI ANTYWŁAMANIOWE B-30
DRZWI ANTYWŁAMANIOWE C-30

Zewnętrzne
-----------
ONTARIO
ONTARIO-S
ELEGANT

Techniczne
-----------
PRZECIWPOŻAROWE EI 30
PRZECIWPOŻAROWE EI 30 PLUS
PRZECIWPOŻAROWE EI 60 PLUS
DŹWIĘKOIZOLACYJNE 39 DB
DRZWI O ZWIĘKSZONEJ IZOLACYJNOŚCI AKUSTYCZNEJ

Wewnętrzne
-----------

ARCO
ARGENT
ASTOR
ASTRO / ASTRO LUX
CALYPSO
CLASSIC / CLASSIC LUX
DECO
DECO LUX
DECO LUX SOFT VARIO
DECO VARIO
DYNAMIC
ETIUDA
ETIUDA LUX
FIORD
FORM
GRAF
GRAND
HAPPY
IMPULS
INTER-AMBER
INTERSOLID I / INTERSOLID SOFT
INTERSOLID II
KONGO
L-PROJEKT
LUMEN
MILENIUM
MODERN
NOBLE I
NOBLE II
PASSO
PASSO ALTO
PŁYTOWE
QUATTRO SOFT
SABIA
SAHARA
SEMPRE
SEMPRE ALU
SEMPRE LUX
SEMPRE LUX ALU
SEMPRE SENSE
SEMPRE VERSE
SIMPLE
SKŁADANE
TANGANIKA
VENA
VERTO
VITTORIA-W
ASTRO / ASTRO LUX
SEMPRE INSERTO