[Hermes]

[Strona główna][Drzwi zewnętrzne][Drzwi wewnętrzne][Okna] [Okna]
[Kontakt]


Katalog GERDA 2011

Katalog drzwi Porta 2011

Drzwi gerda - montaż


dlaczego warto wybrać drzwi gerda


Duża ilość drzwi Gerda na magazynie. Montaż możliwy w 48 godzin od pomiaru.
Tylko u nas drzwi Gerda od ręki, dzisiaj mierzymy jutro montujemy.

GERDA - PROMOCJA NA KOMPLETNE DRZWI ANTYWŁAMANIOWE GERDA WRAZ Z AUTORYZOWANYM MONTAŻEM - w dniu 15.12.2017 !!!!!

Nowy salon sprzedaży - duża ekspozycja drzwi Gerda oraz Drzwi Wewnętrznych
ul. Sarmacka 20 lok. 123 róg Herbu Szreniawa i Teodorowicza - Zapraszamy


UWAGA!!! Nowa strona a na niej zdjęcia eskzpozycji, najnowsza oferta, najlepsze promocje
www.gerda-drzwi.com
Tylko dzisiaj dodatkowy rabat na DRZWI GERDA

Zadzwoń i zapytaj o dadatkowy rabat

Drzwi Gerda Star S 2890 - 330 = 2560 zł. + PRÓG DĘBOWY GRATIS

Drzwi Gerda C 2560 - 300 = 2260 zł. + PRÓG DĘBOWY GRATIS

Drzwi Gerda WD 2160 - 300 = 1860 zł. + PRÓG DĘBOWY GRATIS

DRZWI GERDA WRAZ Z AUTORYZOWANYM MONTAŻEM

Autoryzowany montaż uprawnia Klienta do 24 miesięcznej Gwarancji

Aby uzyskać informacje o cenach poszczególnych modeli drzwi Gerda prosimy kliknąć na wybrany model z tabelki po lewej stronie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem drzwi prosimy o kontakt w celu umówienia się na bezpłatny pomiar

Tel: 022 673-54-32 całodobwo

Tel/fax: 022 611-84-32

Handlowiec: Maciej Brzeziński 0604-456-987

e-mail:biuro@drzwi-gerda.com

Gadu-Gadu 2: 1161184:

Drzwi GERDA wzmocnione do mieszkań

GERDA WD       GERDA WX10     GERDA WDT

Objaśnienie modeli (oznaczeń) drzwi Gerda:

1. Drzwi Gerda W....

"Rodzina" drzwi Gerda posiadających w swojej nazwie literę W to drzwi wzmocnione (nie posiadają atestu klasy C tylko atest klasy 2). Drzwi przeznaczone do mieszkań w blokach oraz jako drzwi zewnętrzne, wejściowe (odporne na warunki atmosferyczne) do domów jednorodzinnych. Drzwi Gerda W, WD, WDT, WX-10 to modele nieodporne na warunki atmosferyczne, modele WX-20 oraz GWX-20 są odporne na warunki atmosferyczne. Modele W, WD, WDT to drzwi wykonane z blachy pokrytej twardym laminatem drewnopodobnym, chronionym powłoką antyzadrapaniową. Drzwi są w środku wypełnione płyta z twardego styropianu, zapewniającą akustykę na poziomie 31 dB.

 1. Gerda W - model inwestycyjny wyposażony tylko w jedne zamek podklamkowy, drzwi gładkie.
 2. Gerda WD - model wyposażony w drugi, pomocniczy, górny zamek, drzwi gładkie.
 3. Gerda WDT - model z dwoma zamkami identyczny jak model WD, jedyna różnica to występujące na powierzchni drzwi tłoczenie w kształcie Londyn.
 4. Gerda WX-10 model pod względem konstrukcyjnym identyczny jak w/w, różnica polega na tym, że korpus metalowy skrzydła obkładany jest z dwóch stron wymiennym panelem dekoracyjnym. Panel dekoracyjny zwiększa grubość drzwi do 70 mm, dźwiękochłonność oraz izolacje termiczną. Panel może być gładki oraz tłoczony w kilkudziesięciu wzorach.
 5. Gerda WX-20 model również obkładany wymiennymi panelami dekoracyjnym, ale odpornymi na warunki atmosferyczne. Drzwi przeznaczone do domów jednorodzinnych.
 6. Gerda GWX-20 to drzwi odporne na warunki atmosferyczne z 12 rodzajami przeszkleń zapewniającymi doświetlenie chronionego pomieszczenia.


Drzwi GERDA antywłamaniowe do mieszkań

GERDA C         GERDA CX10      GERDA STAR S     GERDA SX10      GERDA CT

Drzwi antywłamaniowe firmy Gerda opierają swoją konstrukcje na modelach gerda star s i gerda c.

 1. Gerda C to drzwi gładkie, konstrukcja "cetki" jest wykonana ze stali pokrytej laminatem drewnopodobnym. Drzwi posiadają główny, centralny zamek podklamkowy, który rygluje skrzydło do futryny w trzech miejscach (góra, środek, dół) za pomocą 6 ruchomych rygli. Dodatkowo drzwi wyposażone są w górny zamek pomocniczy. Przy każdym z trzech zawiasów znajduje się stały bolec antywyważeniowy. Drzwi posiadają polski atest klasy C oraz europejską 3.
 2. Gerda CT to drzwi pod względem budowy identyczne jak Gerda C, jedyna różnica to tłoczenia dekoracyjne Londyn.
 3. Drzwi Gerda CX-10 pod względem konstrukcyjnym to Gerda C. Skrzydło Gerdy CX-10 jest dodatkowo obkładane wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane w kilku wzorach. Zaletą paneli jest możliwość ich łatwej wymiany oraz zastosowanie różnych paneli po jednej i drugiej stronie drzwi. Grubość skrzydła wynosi 7 cm.
 4. Drzwi Gerda CX-20 to model CX-10 z panelami odpornymi na warunki atmosferyczne. Drzwi zewnętrzne do domków jednorodzinnych.
 5. Drzwi Gerda Star S to najmocniejsze drzwi w ofercie Firmy Gerda. Skrzydło wykonane z blachy 1,25 mm, ryglowane jest do futryny (blacha 1,5 mm.) w 6 miejscach za pomocą 12 ruchomych rygli (3 punkty po stronie klamki oraz ruchomy rygiel przy każdym z trzech zawiasów), dodatkowo przy każdym zawiasie stały bolec antywyważeniowy. Zamek podklamkowy wyposażony jest w wkładke RIM6000 (posiada ona ponad 4 miliardy kombinacji, wkładka klasy C na płaski klucz posiada ok. 180 tys kombinacji). Drzwi wyposażone są w dodatkowy górny zamek z wygodnym pokrętłem od strony chronionego pomiesczenia.
 6. Drzwi Gerda SX-10 pod względem konstrukcyjnym to drzwi Gerda Star s. Konstrukcja dodatkowo obłożona jest wymiennymi panelami dekoracyjnymi. Panele mogą być gładkie lub frezowane. Okładziny tego modelu mogą być wykonane z forniru (naturalne drewno).
 7. Drzwi Gerda SX-20 to nic innego jak drzwi Gerda SX-10 z możliwością wystawienia drzwi na warunki atmosferyczne.
 8. Drzwi Gerda GSX to drzwi Gerda SX-20 z przeszkleniem . Drzwi mimo posiadania szyby posiadają polski atest klasy C oraz 3 europejsą.

Dlaczego warto Kupić drzwi Gerda w firmie Hermes

 1. bardzo szybki pomiar (nawet tego samego dnia)
 2. na pomiarze posiadamy katalog, próbnik kolorów dlatego nie jest konieczna wizyta w sklepie, dzięki temu można zamówić towar i usługę "zdalnie" - nie ruszając sie z domu bez starty czasu (jeżeli Klient chce zobaczyć drzwi gerda w "całości" wtedy niezbędna jest wizyta w naszym punkcie sprzedaży)
 3. szybki montaż zamiówionych drzwi, jest możliwy, ponieważ posiadamy magazyn, który ciągle uzupełniamy o nowe kolory i szerokości
 4. dzięki stanom magazynowym jesteśmy w stanie zamontować drzwi w ciągu 48 godz. od pomiaru (na magazynie posiadamy drzwi gerda przeznaczone do mieszkań w blokach w najbardzie popularnych kolorach i szerokościach)
 5. w naszej firmie montazem drzwi antywłamaniowych zamjmują się monterzy z wieloletnim doświadczeniem, futryny montowaną są za pomocą specjalnych kotew oraz wypełniane w środku betonem
 6. udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi i zakupiony towar
 7. jesteśmy jednym z największych dystrybutorów drzwi antywmaniowych Gerda w Warszawie, posiadającycm własne stany magazynowe


Drzwi GERDA wzmocnione do domu. Odporne na warunki atmosferyczne

GERDA TT         GERDA GTT        GERDA WX20     GERDA GWX20

Drzwi GERDA antywłamaniowe do domu. Odporne na warunki atmosferyczne

GERDA SX20             GERDA CX20            GERDA GSX

[$row_opis[0]]"GERDA - blisko 20 lat tradycji!"
"Od niemal 20 lat GERDA produkuje najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamania zamki. Doświadczenia zdobyte w tej produkcji wykorzystujemy podczas projektowania i produkcji naszych drzwi. Mimo dużych rozmiarów są one wyrobem równie precyzyjnym jak zamki, montowanym z charakterystyczną dla GERDY zegarmistrzowską dokładnością.
Bezustannie modyfikujemy nasze wyroby tak, aby nie dał szans włamywaczom. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz "lepsi" włamywacze nie są w stanie sforsować naszych zabezpieczeń - drzwi i zamków."
"Unikalne rozwiązania GERDY zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale równi za granicą. Nasze drzwi i zamki są zródem spokoju Klientów m.in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, krajach byej WNP, Niemczech i innych."

Z poważaniem GERDA
[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[][]System drzwi antywłamaniowych dierre jest otwarty na każde Państwa wymaganie i zamknięty wobec jakiejkolwiek próby włamania czy też obejścia.
Jego siła przejawia się w: stalowej konstrukcji, mocowaniu futryny uniemożliwiające jej wyrwanie, standardowym zamku zabezpieczonym przed przewierceniem (płyta ze stali manganowej), współpracujących ryglach stałych i ruchomych.
Jego funkcjonalność to: bogate wyposażenie standardowe, wzmocnione zawiasy z pełnym zakresem regulacji, izolacja akustyczna i szczelność.
Jego piękno to: wykończenie zaprojektowane przez najlepszych stylistów, zręcznie ukrywające jego antywłamaniowy charakter.
Oryginalność systemu Dierre to: dostosowanie drzwi do indywidualnych potrzeb; wymiarów, kolorów i stylu.

[]


[]


[]


[]